אודות ארגינולין

ארגינולין – אודות המוצר – לב העניין

אודות המוצר – לב העניין

 מערכת אספקת הדם cardiovascular system הינה המערכת החשובה ביותר בגוף,
בכל שנה מצטרפים מיליוני גברים ונשים למעגלי הסובלים ממחלות הקשורות בבעיות בכלי הדם.
מובן מאיליו כי הגנה על מערכת כלי הדם הינה חיונית ביותר לשמירה על בריאות הגוף ולסיוע בטיפול בחוליים רבים. 
 
בשנת 1998 הוענק פרס נובל לרפואה לחוקרים אשר גילו כי תאי האנדותל (השכבה הפנימית של כלי הדם) מייצרים nitric oxide (NO) מוליקולת גז, אשר תפקידיה כוללים, בין היתר, את הרפיית השריר החלק של כלי הדם, הגמשת הדפנות של כלי הדם,הרחבתם ושמירתם פתוחים להובלת דם למערכות הגוף השונות, תהליך זה תורם גם להפחתת לחץ הדם, בנוסף מוליקולה זו מייצבת את הפלאקים האטרוסקלרוטים בעורקים, מפחיתה היווצרותם ובהמשך אף מצמצמת אותם, למוליקולה זו גם תפקיד במערכת החיסונית, ובשיקום רקמות ועוד.
ככול שמתבגרים ייצור ה NO בגוף מופחת ובני האדם הופכים לחשופים יותר למחלות הקשורות באספקת דם לא תקינה למערכות הגוף השונות.
 
הפיתרון פשוט- אל ארגינין L-Arginine  כתוסף תזונה חיוני
אל-ארגינין הינו חומצת אמינו חיונית המצויה במזונות המכילים חלבונים כגון שקדים, אגוזים שונים, מוצרי חלב ועוד'  אך הייצור בגוף אינו יכול לפצות על חוסר או צורך מוגבר.
תאי האנדותל בכלי הדם משתמשים בחומצת אמינו זו לייצור NO ולשמירה על תקינות מערכת הדם הגוף.
אל ארגינין הינו מרכיב התזונה היחיד המוכר כאבן בניין לייצור NO בתאי האנדותליום.
במתן אל- ארגינין בכמות מספקת- אנחנו מאפשרים לגוף להשתמש במנגנונים הטבעיים המצויים בו להפחתת לחץ הדם ולשיפור בריאות כלי הדם.

מחקרים רבים הראו את חיוניותו של האל-ארגינין (בצריכה יומית שלכ-5גר' בבליעה או לתוך הווריד ) :

 • שחרור והרחבת כלי דם
 • שיפור תפקוד האנדותל (שכבת המגן הפנימית בכלי הדם)
 • מניעת היווצרות קרישי דם המובילים לשבץ ואירועי לב
 • הורדת לחץ דם
 • הפחתת תעוקה לבבית
 • שיפור מחזור הדם ו"ניקוי" פלאק מכלי הדם
 • ממריץ ייצור הורמון הגדילה – אנטי אייגינג Anti-aging  
 • שיפור מסת השריר
 • תמיכה בתפקוד מיני תקין בגברים ונשים.
 • המרצת וריפוי פצעים
 • סיוע לתפקוד הכליות ולהפרשת רעלים וחומרי פסולת
 • סיוע בפעילות מערכת החיסון
 • ויסות פעילות הורמונאלית
 • מניעת פריחות וטיפול בנדירת שיער
 • ועוד…

  כשאר תוספי התזונה גם אל-ארגינין מוצע בטבליות או בקפסולות על-ידי מספר רב של יצרנים. אולם ההתמודדות העיקרית הינה בספיגת כמות מספקת של אל-ארגינין בכלי הדם.
  כמוסות או טבליות המכילות אל-ארגינין, המצויות בשוק, מכילות מינון נמוך של אל-ארגינין, עד 1 גרם, מכיוון שלבעיות רבות זקוקים למינון של 5-10 גרם, נדרשת כמות אדירה של כמוסות / טבליות לכל מנה (10-20), יתר על כן חלק מתכשירים אילו מכילים חומרים, העלולים לפגוע בספיגת האל-ארגינין. הפתרון – אספקת אל-ארגינין בנוזל: הספיגה מהירה ויעילה והשימוש בנוזל מאפשר ליטול מינון גבוה בנוחות ובמחיר סביר.
   
  הארגינולין הינו תוסף תזונה המאפשר נטילת הכמות המומלצת של אל-ארגינין בשתייה של שתי כפות (כ 5 גר' אל-ארגינין בכל 30 מ"ל) ביום בלבד. ניתן למהול במים או לשתות מקורר.
   
  אודות החברה
  חברת מוצרי ארגינין בע"מ שמה לה למטרה לפתח ולייצר מוצרים המבוססים "מולקולת הפלא" ולהביא לזמינותם לציבור הרחב לטובת שיפור איכות החיים, מניעת מחלות וסיוע בשמירה על בריאות הציבור.
   
  דר' אורנה לוין, רופאה מחלוצי הרופאים העוסקים ברפואה משלימה בארץ (כבר מ-1984), עוסקת בשילוב של רפואה, טיפול באמצעות צמחי מרפא, דיקור סיני ותזונה מותאמת. רבים מהעוסקים בתחום היום הם תלמידיה. בעלת שם עולמי בתחום פיתוח תכשירים מצמחי מרפא.
  כהמצאות רבות, גם הרעיון לפיתוח המוצרים החל במקרה. תחילת הדרך התרחשה לפני כעשור, כאשר ד"ר לוין בעודה מרצה בפני סטודנטים לרוקחות באוני' העברית בתפקידה כמרכזת הקורס לצמחי מרפא לימדה על החשיבות בנטילת צמחים המשמשים כמקור אספקה של NO.
  בהמשך הדרך ולאחר מחקר מעמיק התווסף לצוות תעשיין ישראלי מוביל שהינו כימאי בעל שם ואשר אף הוא מעורב במספר המצאות פורצות דרך בתחום הטיפולי. 
  שיתוף הפעולה הוביל להקמתה של החברה ורישום הארגינולין כפטנט.
  כיום פטנט ייחודי זה המנגיש את "מולקולת הפלא" כתוסף מזון נוזלי מופץ לבתי המרקחת ובתי הטבע בארץ ובעולם.
  בעודנו שוקדים במרץ על מוצרים נוספים מבוססי "מולקולת הפלא" l-arginine  לרווחת ובריאות הציבור.