שאלות ותשובות

גוף האדם זקוק לוויטמינים ומינרלים במהלך היום. לחץ יומיומי וצריכה עולה של מזונות מעובדים, עלולים להוביל לחוסר ברכיבי תזונה חיוניים ובמקרי קיצון גם למחלות. תוספי תזונה מטרתם לדאוג למאגר אופטימלי של ויטמינים ומינרלים בגוף ובכך להפחית את הסיכון להתפתחות של גורמי מחלה שונים.

חומצת אמינו אל ארגינין מסייעת בטיפולי פוריות. כמו כן, פורסמו מחקרים על מתן אל ארגינין בשילוב אנטיאוקסידנטים לנשים בסיכון לרעלת הריון כטיפול מניעתי.

תוספי תזונה המכילים אל-ארגינין נמכרים בטבליות או בקפסולות על-ידי מספר רב של יצרנים. לארגינולין יתרונות חשובים הבאים: 

  1. תוסף תזונה ארגינולין מאפשר ליטול מינונים גבוהים של חומצת אמינו אל ארגינין בקלות וביעילות.
    קפסולות או טבליות המצויות בשוק מכילות מינון נמוך של אל ארגינין (עד 1 גרם) בעוד שמנה אחת (30 מ"ל) של ארגינולין מכילה פי 5 מהכמות הנ"ל (5 גרם).
    כאשר יש צורך ליטול מינונים גבוהים של אל ארגינין קל יותר לצרוך ארגינולין מאשר ליטול כמות אדירה של קפסולות/טבליות בכל מנה (5 עד 20).
  2. ספיגת כמות מספקת של אל ארגינין בגוף טובה יותר, כאשר תוסף התזונה הינו נוזל. 

לסיכום – אספקת אל-ארגינין בנוזל: הספיגה מהירה ויעילה והשימוש בנוזל מאפשר ליטול מינונים גבוהים בהתאם למינון המומלץ. 
מתאים גם למתקשים בבליעה, מבוגרים וילדים.

 

הארגינולין מיוצר במעבדות צמחי מרפא בע"מ נוסדה בשנת 1998. מתמחה בפיתוח וייצור תוספי תזונה, ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא. כמותגים פרטיים, עבור חברות שיווק בארץ ובעולם, רשתות בתי מרקחת ובתי טבע. ממוקם באזור התעשייה קדמת גליל תחתון. המפעל מאושר ע"י משרד הבריאות ועומד ע"פ כל התקנים המחמירים ליצור תוספי תזונה בישראל.

הייצור מתבצע בתנאי בקרה מחמירים ובהתאם לתקני איכות קפדניים.
תקן HACCP
תקן GMP
תקן ISO 22000:2005 ,ISO 9001:2015 לאיכות בין לאומי
רישיון משרד הבריאות 4-939

לאחר פתיחה מומלץ לאחסן בקירור (לא חובה). לפני פתיחה ניתן לאחסן בטמפ' החדר.

הארגינולין מוצר כשר פרווה, בהשגחת הרבנות גליל תחתון.

לאחר קבלת אישור הזמנה באתר, המוצר יגיע לבית הלקוח, תוך 3 ימי עסקים.

ארגינולין נוטלים כחלק מתזונה יומיומית ובמקרים של חוסר בחומצת אמינו אל ארגינין בגוף. המחסור באל ארגינין יכול להיגרם בתקופות בהן קיים צורך פיזיולוגי מוגבר, כגון: חוסר איזון בלחץ הדם, תזונה לקויה, תקופת גדילה, מצבי סטרס, לאחר פציעות ובתקופת השיקום, החלמה מכוויות, כטיפול באין אונות על רקע הפרעה בכלי הדם, ועוד. הארגינולין מאפשר לגוף להשתמש במנגנונים הטבעיים שלו כדי לשפר, לתקן ולשמר את תפקודן התקין של מערכות גופינו.

הארגינולין מתאים לשימוש למבוגרים ולילדים.

את הארגינולין מומלץ ליטול במרחק של לפחות שעתיים מהארוחה, כלומר שעתיים לפני או אחרי הארוחה.

בנטילת ארגינולין במקביל עם תרופות המפחיתות לחץ דם, יש להתחיל במינון נמוך של ארגינולין ובהדרגה. חשוב לבצע ניטור (מדידות) של לחץ הדם . הפחתת התרופות הינה בליווי רפואי בלבד. יש להימנע מהפחתת לחץ הדם באופן חד, העלולה לגרום לסחרחורות.

אל-ארגינין היא חומצת אמינו הקיימת בגוף האדם. באופן כללי, מדובר בתוסף תזונה ללא מרשם שלא נחשב למסוכן או בעל תופעות לוואי מיוחדות.